Kilka słów o naszym hotelu w Drzonkowie

Gościeniec Słoneczny to przytulny pensjonat w Drzonkowie, niewielkiej miejscowości niedaleko Zielonej Góry. Hotel oferuje noclegi zarówno przejeżdżającym przez naszą okolicę, jak i tym, którzy pragną wypocząć od codziennego zgiełku.

Pensjonat w Drzonkowie, położony w otoczeniu przyrody, może zaoferować swoim gościom wiele atrakcji. Okoliczne lasy i łąki to wymarzone miejsca na piesze i rowerowe wędrówki, a boisko znajdujące się przy hotelu idealnie nadaje się do rodzinnych gier i zabaw. U nas zorganizujecie Państwo także ognisko lub grilla.

Hotel znajduje się w okolicach Zielonej Góry, stąd na listę atrakcji warto wpisać zwiedzanie starówki, palmiarni, ogrodu botanicznego oraz udział w okolicznych imprezach, takich jak Winobranie czy Festiwal Piosenki Rosyjskiej.

Pensjonat oferuje Państwu przytulne pokoje z łazienkami i telewizorami.
Z każdego balkonu mogą się Państwo cieszyć pięknymi widokami. Poranną kawę możecie Państwo także wypić na naszym słonecznym tarasie. Wieczorem zapraszamy Państwa do salonu z dużym stołem bankietowy, gdzie można pooglądać telewizję lub po prostu posiedzieć przy kominku.

Zapraszamy do przejrzenia zdjęć z naszego hotelu w Drzonkowie:
- Album: Okolica
- Album: Nasz  Gościniec

© Strona powstała w LeoVision przy współpracy z modlinski.net